Praca produkcyjna przy owocach BEZ WIEKÓWKI ! Venlo lub Eibdhoven

data ogłoszenia17 maja 2021
miasto ogłoszeniaVenlo
Zweryfikowany użytkownik
Praca produkcyjna bez stawek wiekowych :)
Zadzwoń do Sandra Sadowska

    Praca produkcyjna: owoce i warzywa

    Agencja pośrednictwa pracy Jupiter Polska posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży spożywczej, transportowej, dystrybucyjnej oraz w sektorze AGF

    TYLKO TERAZ! SPECJALNY BONUS 100 EURO GRATIS ! PRACA BEZ WIEKÓWKI 🙂

    Nie zwlekaj zgłos sie juz dzis!!!!

    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy przy pakowaniu oraz sortowaniu owoców i warzyw

    Oferta jest również dla par 🙂

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW
    -segregacja i ważenie produktów do pojemniczków
    -sticketowanie produktów
    -inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawcę

    WYMAGANIA:
    -znajomość języka angielskiego
    -doświadczenie mile widziane
    -motywacja, chęci do pracy, a takze dyspozycyjnosc do pracy na dlugi czasu

    OFERUJEMY:
    -Stawkę godzinową od 10.55€ brutto,
    -Zakwaterowanie (płatne max 93 euro tygodniowo, nie licząc ulgi podatkoweET)-Dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkania.
    -Bezpłatną pomoc przy wyrobieniu numeru sofii
    -Pracę w renomowanej i stabilnej firmie przez długi okres czasu
    -Wynagrodzenie w systemie tygodniowym
    -Darmowy transport do pracy ( tylko i wyłącznie służbowym autem)
    -Ubezpieczenie zdrowotne
    -Dodatki urlopowe i wakacyjne

    REKRUTACJA:
    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na e-mail [email protected] w temacie wpisując PAKOWANIE lub pod numerem +48517493205 Sandra

    W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy la potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

      Ogłoszenia

      Dekarz Holandia

      data ogłoszenia17 października 2024
      miasto ogłoszeniaDriebergen

      Kafelkarz Płytkarz Glazurnik Holandia

      Malarz szpachlarz Holandia