Praca na magazynie z produktami spożywczymi do sieci pizzerii 12,80 eu

data ogłoszenia24 maja 2023
miasto ogłoszeniaGorinchem
Cena / Stawka godzinowa:
12,80 euro brutto
Praca na magazynie z produktami spożywczymi do sieci pizzerii 12,80 euro brutto plus dodatki
Zadzwoń do Paulina

     Lokalizacja: Amstelveen

    Opis stanowiska pracy:

    • obsługa maszyny wyrabiającej ciasto,
    • uzupełnianie kartonów do maszyny pakującej, sprawdzanie wagi kartonów z zamrożonymi kulkami ciasta  – czy jest prawidłowa i zamykanie kartonów,
    • maszynowe czyszczenie brudnych skrzynek,
    • pakowanie zamrożonego ciasta, do kartonów,
    • pakowanie  świeżego ciasta do pizzy.

    Praca odbywa się rotacyjnie na każdym z działów, dzięki temu będziesz mógł nauczyć się nowych umiejętności.

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego w stopniu podstawowym,
    • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych,
    • chęć podjęcia czasu na dłuższy okres czasu,
    • rzetelność i sumienność w wykonywaniu pracy.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie 12,80 euro brutto plus dodatki,

    • zakwaterowanie,

    • legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach,
    • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
    • ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,

    pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.

    Zadzwoń na numer +48 504 181 439 Paulina bądź wyślij CV na adres [email protected]

    To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi.

    Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego !

    Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych.

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm.

    Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość.

    Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

    KRAZ 273

      Ogłoszenia

      Pracownik produkcji w Heemskerk w Rijnsburg

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia21 maja 2024
      miasto ogłoszeniaRijnsburg

      Pracownik cateringu w firmie Albron w Holandii

      Cena:
      13.28
      miasto ogłoszeniaGeldermalsen

      Order Picker w centrum dystrybucji Jumbo

      Cena:
      14,07
      miasto ogłoszeniaVenlo