Order picker- OD ZARAZ praca w okolicach Rotterdamu- 12,90 euro brutt

data ogłoszenia24 maja 2023
miasto ogłoszeniaGorinchem
Cena / Stawka godzinowa:
12,90 euro brutto
Order picker- OD ZARAZ praca w okolicach Rotterdamu- 12,90 euro brutto
Zadzwoń do Renata

    Order picker- OD ZARAZ – praca w okolicach Rotterdamu- 12,90 euro brutto

    Praca na magazynie z warzywami i owocami egzotycznymi przy kompletacji zamówień.

    Lokalizacja: WADDINXVEEN

    Opis stanowiska:

    • zbieranie zamówień dla klienta z użyciem wózka EPT,
    • kontrola jakości kompletowanych produktów,
    • przygotowanie zamówień do wysyłki.

    Wymagania:

    • doświadczenie w jeździe wózkiem EPT oraz certyfikat,
    •  znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
    • mile widziane prawo jazdy – nie jest wymagane!

    Oferujemy:

    • wypłaty w systemie tygodniowym,
    • ubezpieczenie,
    • zakwaterowanie zgodne z normą SNF z dostępem do wifi,
    • darmowy transport do pracy i z powrotem,
    • opiekę polskiego koordynatora,
    • pomoc w organizacji transportu do biura.

    Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń +48 504 181 439 Renata bądź wyślij CV na adres [email protected]

    Jeśli interesują Cię inne prace magazynowe- Zadzwoń! Posiadamy wiele ofert w logistyce i produkcji.

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy. KRAZ 273

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyki Eindhoven – dzienna zmiana

      Poszukujemy pracownika logistyki; osoby dokładnej, elastycznej z pozytywnym nastawieniem.

      Cena:
      14,16€
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Operator wózka widłowego typu Heftruck Maarheeze

      Nasz klient to firma zajmująca się dystrybucją na cała Holandię napojów gazowanych takich jak ...

      Cena:
      16,36
      miasto ogłoszeniaMaarheeze

      Załadunek Veghel

      Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ...

      Cena:
      13,27€
      miasto ogłoszeniaVeghel