Stolarz jachtowy – Holandia Północno- Zachodnia Praca od zaraz

data ogłoszenia3 maja 2021
miasto ogłoszeniaWassenaar
Cena / Stawka godzinowa:
12,5-15 Eur netto
PILNIE POSZUKIWANY
Zadzwoń do Piotr

    Dla naszych Klientów w Niederlandach poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku Stolarz jachtowy

    Opis stanowiska :

    • produkcja i montaż mebli na jachtach;
    • ukladanie pokladow i balustrad z drewna tekowego,
    • wykonywanie sufitow zewnetrznych,
    • wykonywanie podlog z prefabrykatow z tworzywa sztucznego.

    Wymagania :

    • Udokumentowane doświadczenie zawodowe, ️
    • Komunikatywny język angielski/niderlandzki,
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Min 4 lata doświadczenia zawodowego, doświadczenie w budowie wnętrz do lodzi i mebli,
    • Doświadczenie w pracy z maszynami do drewna takimi jak piły tarczowe, frezarka, mile widziane doświadczenie na terenie Holandii.

    Oferujemy :

    • Zatrudnienie na niderlandzkich warunkach,
    • Wynagrodzenie 500-600 euro netto za 40 godzin pracy wypłacane tygodniowo zawsze na czas (stawka zależna od udokumentowanego doświadczenia, możliwość podwyżki)
    • Płatne dni urlopowe,
    • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w domach/mieszkaniach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem WiFi,
    • Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne,
    • Opiekę koordynatora polskiego, również w weekendy.

    Zapraszamy do aplikowania poprzez nasz formularz.

      Ogłoszenia

      data ogłoszenia01 maja 2024
      miasto ogłoszeniaHillegom

      Kierowca heftruck

      Praca w Hillegom