Scherpenzeel (prowincja Gelderland) – produkcja plastikowych doniczek

data ogłoszenia11 października 2021
miasto ogłoszeniaRenswoude
Dla naszego klienta poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy w systemie 2-,3- i 5-cio zmianowym.
Zadzwoń do Workstead

    Obowiązki:

    • Układanie, sztaplowanie, pakowanie wyżej wymienionych produktów
    • Skanowanie produktów
    • Kontrola jakości
    • Przygotowanie do ewentualnego recyclingu
    • Prace porządkowe na hali

    Tego oczekujemy od Ciebie:

    • Znajomość języka angielskiego (w stopniu co najmniej podstawowym)
    • Dobra kondycja fizyczna
    • Wysoka motywacja do pracy
    • Gotowość do pracy na dłuższy okres czasu
    • Zaświadczenie o niekaralności (mile widziane)

    Oferujemy Ci:

    • 9,78€ + dodatek zmianowy 120% = 11,74€
    • Tygodniowy system wypłat
    • Transport do pracy
    • Internetowy profil pracownika
    • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
    • Kontrakt w języku polskim i pomoc polskiego koordynatora

    Jesteśmy holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 25-letnim doświadczeniem. Każdego dnia ponad 1500 pracowników Workstead wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży produkcyjnej, spożywczej, przemysłowej, technicznej, porządkowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i wspólnie działali na rzecz pięknej przyszłości!

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia24 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo
      miasto ogłoszeniaHoofddorp