Pracownik utrzymania ruchu, konserwator – praca w Niemczech

data ogłoszenia22 sierpnia 2023
miasto ogłoszeniaCapelle aan den IJssel
Jeśli masz wszechstronne umiejętności i doświadczenie jako mechanik, znasz język niemiecki i masz prawo jazdy, zadzwoń już dziś i zapytaj o szczegóły oferty!
Zadzwoń do Klaver

    Oczekiwania:

    - kwalifikacje/ doświadczenie na podobnym stanowisku

    - samodzielność, rzetelność , umiejętność pracy w zespole

    - znajomość języka niemieckiego

    - prawo jazdy

    Obowiązki:

    - nadzór techniczny, konserwacja i naprawy w obrębie parku maszynowego

    - współpraca z firmami zewnętrznymi serwisującymi sprzęt na terenie zakładu

    - naprawa i konserwacja drobnego sprzętu elektrycznego

    - drobne prace instalacyjne

    - cykliczne kontrole mobilnego sprzętu elektrycznego

    - prace porządkowe i konserwacyjne na terenie obiektu

    Oferujemy:

    - niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

    - pracę w systemie 3- zmianowym

    - atrakcyjne wynagrodzenie

    Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń!

     Teresa +48 731 901 913

    Dominika +48 570 901 033

    Oliwia +48 577 901 099

    Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Piaskarz

      Cena:
      16EUR/h
      data ogłoszenia04 maja 2024
      miasto ogłoszeniaEmmeloord

      Spawacz

      Cena:
      16EUR/h