Pracownik produkcji pieczywa w Boboli w Bunschoten ( 11,75 EURO/h)

data ogłoszenia26 czerwca 2023
miasto ogłoszeniaBunschoten Spakenburg
Cena / Stawka godzinowa:
Od €11,75 brutto/h
Zadzwoń do Carriere

    Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

    Stanowisko: Pracownik produkcji pieczywa, Boboli.

    Lokalizacja: Bunschoten, Holandia.

    Opis stanowiska:

    Dla naszego klienta, lidera w produkcji pieczywa śródziemnomorskiego, poszukujemy osób do pracy przy taśmie produkcyjnej przy przygotowywaniu oraz pakowaniu gotowych wyrobów piekarniczych. W firmie obowiązuje system pracy zmianowej.

    Wymagania:

    • Gotowość do pracy zmianowej.
    • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego.
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B.
    • Motywacji do pracy.

    Oferujemy:

    • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – od €11,75 brutto/h. + dodatki.
    • Dodatki zmianowe i weekendowe.
    • Dodatek wakacyjny i urlopowy.
    • Dodatek dla kierowcy
    • Ubezpieczenie holenderskie.
    • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy.
    • Opieka polskiego koordynatora.

    Boboli Benelux jest światowym liderem w produkcji wyrobów piekarniczych od 1998 roku. Zajmuje się nie tylko produkcją wysokiej jakości pieczywa śródziemnomorskiego, ale także wyrobem produktów na jego bazie. W asortymencie można znaleźć różnego rodzaju foccacie, pizzerinki, zapiekanki oraz inne pikantne przekąski dostarczane do supermarketów i firm cateringowych w północno-zachodniej Europie oraz Stanach Zjednoczonych.

    Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz! Wypełnij formularz umieszczony pod tym linkiem: https://prac.app/boboli12122137

    Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności: bit.ly/polityka_prywatnosci_carriere

      Ogłoszenia

      Załadunek/ rozładunek z EPT

      data ogłoszenia17 maja 2024
      miasto ogłoszenia

      Pracownik cleanroom

      Naszym klientem jest firma odpowiadająca za pranie odzieży medycznej.

      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Firma odpowiada za produkcje oraz logistykę związaną z przemysłem opakowań

      Cena:
      13,45