Order picker na magazynie spozywczym-14.08 euro brutto-hala ciepła

data ogłoszenia13 czerwca 2023
miasto ogłoszeniaAlkmaar
Cena / Stawka godzinowa:
14.08
Praca w Vomarze ,na hali ciepłej
Zadzwoń do Aneta Knysak

    Agencja pracy Flexcraft poszukuje osób do pracy na magazynie Vomaru

    Zakres obowiązków :

     Zbierane zamówień w systemie voice pick holenderskim. Pikowany asortyment to głównie artykuły spożywcze ( mąki, kasze, makarony, ryże, napoje, nabiał, owoce i warzywa,)

    Praca na 2 zmiany na różnych halach, ciepłej i chłodnej -temperatura ok 5 stopni.

    Wymagania :

    podstawowa znajomość języka angielskiego

    mile widziane prawo jazdy kat B

    Oferujemy :

     pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności i transportu

     zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

     wypłaty tygodniowe stakwa 12.10 euro brutto + 8% dodatku wakacyjnego do każdej godziny + 8,44 dodatku ADV

     dodatki za pracę w weekendy, za nadgodziny

     transport z  miejsca zakwaterowania do pracy

    ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

     opiekę polskiego koordynatora

     Zapraszamy do współpracy ! Aplikuj przez formularz zgłoszeniowy lub  wyślij swoje cv na [email protected] lub zadzwoń 48 573-104-386

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy

    KRAZ 273

      Ogłoszenia

      Praca

      Pracownik produkcji Naaldwijk

      data ogłoszenia24 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaNaaldwijk

      Pracownik techniczny Veldhoven

      Dla naszego klienta w Veldhoven poszukujemy pracownika technicznego. Jeśli potrafisz pracować ...

      Cena:
      16,13€
      miasto ogłoszeniaVeldhoven

      Pracownik cleanroom Eindhoven

      Klient posiada bardzo rozwinięty dział cleanroomów, który umożliwia oczyszczenie materiałów z ...

      Cena:
      16,13€
      miasto ogłoszeniaEindhoven