Operator maszyn | Riethoven

data ogłoszenia28 września 2022
miasto ogłoszeniaEersel
Zweryfikowany użytkownik
Praca od zaraz z językiem angielskim
Zadzwoń do Armadas

    Nasz klient jest firma z branży metalurgicznej z miejscowości Riethoven z ponad 50 letnim doświadczeniem specjalizująca się w produkcji wyrobów ze stali, stali nierdzewnej oraz aluminium. Świadczy między innymi usługi w zakresie: montażu, cięcia, spawania, zaginania oraz wykrawania. Poszukujemy osoby na stanowisko operatora maszyn-zmiana popoludniowa.

    Zakres obowiązków:

    •obsługa nowoczesnych pras krawędziowych (Trumpf i LVD)

    •praca na różnorodnych produktach wykonanych ze stali, stali nierdzewnej lub aluminium

    •samodzielne operowanie maszyny na podstawie rysunku technicznego

    •ustawianie parametrów maszyny i wprowadzanie poprawek w programach

    •kontrola jakości wykonywanych elementów

    •optymalizacja procesu produkcyjnego

    •serwisowanie maszyn oraz ich diagnostyka

    Wymagania:

    •doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC mile widziane

    •umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów

    •znajomość obsługi narzędzi pomiarowych - suwmiarka, mikrometr

    •znajomość rysunku technicznego

    •znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego

    •wysoka kultura osobista, odpowiedzialność oraz zaangażowanie

    Oferujemy:

    •stawka godzinowa od € 13.20 + dodatek wakacyjny oraz dodatek za godziny popoludniowe

    •świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET

    •długoterminowa umowę o pracę z gwarancja godzin pracy

    •wynagrodzenie zawsze na czas co 4 tygodnie

    •stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje

    •brak stawek wiekowych

    •możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego

    •bezpłatny kurs języka holenderskiego

    Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij CV w języku angielskim

    na: [email protected]

    lub zadzwoń: +31 (0) 40 209 2800

    Więcej ofert pracy na: www.armadas.eu

      Ogłoszenia

      Zbieracz i pakowacz w GXO Logistic

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Pracownik magazynu GXO w Roermond

      Cena:
      13,32
      miasto ogłoszeniaHerten

      Pracownik produkcji w Boxtel

      Cena:
      14,50
      miasto ogłoszeniaBoxtel