OGRODNIK – SELEKCJA I SORTOWANIE CEBULEK TULIPANÓW

data ogłoszenia20 listopada 2020
miasto ogłoszeniaEnkhuizen
Cena / Stawka godzinowa:
10.65€
E&A
Zadzwoń do Rekrutacja

    Praca w Holandii w Enkhuizen  przy selekcji i sortowaniu cebulek tulipanów. Praca u klienta odbywa się w trybie jednozmianowym, od poniedziałku do soboty.

    Zakres obowiązków:

    - selekcja i sadzenie cebulek tulipanów

    - ustawianie skrzynek z cebulkami

    Oferujemy:

    - stawkę godzinową 10,65 €/h

    - dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i dodatek urlopowy – 8,26% dochodów brutto

    - stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski

    - dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf

    - sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

    - opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia

    - odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

    - organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika

    - możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

    - rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

    Wymagania:

    - mile widziane doświadczenie w pracy w ogrodnictwie

    - dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

    - nie jest wymagana znajomosć jezyków obcych

    CHCESZ APLIKOWAĆ NA POWYŻSZĄ OFERTĘ PRACY?

    KLIKNIJ DWA RAZY LUB SKOPIUJ I OTWÓRZ W PRZEGLĄDARCE PONIŻSZY LINKI I JESZCZE DZIŚ PRZEŚLIJ NAM SWOJĄ APLIKACJĘ:

    Jeśli masz dodatkowe pytania co do oferty, zapraszamy do kontaktu z naszymi rekruterami pod nr telefonu +48 22 349 96 50

    E&A (KRAZ 385) to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

    Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

      Ogłoszenia

      Pracownik produkcji w Amalthea w Rijen

      Cena:
      13,28
      data ogłoszenia10 maja 2024
      miasto ogłoszeniaRijen

      Pracownik magazynu GXO w Roermond

      Cena:
      13,32
      miasto ogłoszeniaHerten

      Pracownik produkcji w Boxtel

      Cena:
      14,50
      miasto ogłoszeniaBoxtel