Pracownik produkcji w Boxtel

data ogłoszenia2 maja 2024
miasto ogłoszeniaBoxtel
Cena / Stawka godzinowa:
14,50
Zadzwoń do OTTO

    Wynagrodzenie
    14,50 €/h

    Akceptowane języki
    Angielski, niderlandzki

    Branża
    Produkcja

    Miejsce pracy
    Boxtel, Holandia

    Rodzaj zatrudnienia
    Umowa o pracę na czas określony

    O ofercie
    Pracuj u lidera rynku w dziedzinie ochrony przed szkodnikami, którego produkty dystrybuuje ponad 1600 dealerów w całej Holandii. Firma każdego dnia pracuje nad tym, aby dostarczać klientom tylko najlepsze artykuły. W magazynie w Boxtel powstają rozwiązania przeciwko owadom do okien i drzwi.

    Jako pracownik produkcyjny będziesz odpowiadać za produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych i metali. Będziesz szyć, przetwarzać, produkować i montować  produkty. Odpowiadasz również za logistykę wyrobów. Będziesz sprawdzać jakość, przeprowadzać kontrole końcowe, pakować środki odstraszające owady, przygotowywać paczki i transportować materiały na terenie magazynu.

    Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 15:30. W sezonie zmiany mogą trwać dłużej – od 06:00 do 18:30. Jeśli produkcja nie zakończy się w piątek na czas, możesz pracować także w soboty.

    Zanim podpiszesz umowę, odbędziesz rozmowę wstępną u klienta. Dzięki temu sprawdzimy, czy praca i zespół Ci odpowiadają. W trakcie okresu szkolenia będzie Ci towarzyszyć doświadczony współpracownik, który wyjaśni, pokaże i nauczy Cię zadań produkcyjnych. W ten sposób w pełni zrozumiesz proces produkcji. Dołącz do tego zespołu jako pracownik produkcyjny!

    Benefity
    Płatności na czas
    Płatności tygodniowe
    Gwarantowane godziny pracy
    Zorganizowane zakwaterowanie
    Transport do/z pracy
    Ubezpieczenie zdrowotne
    Program lojalnościowy
    Rekrutacja online
    Aplikacja MyOTTO
    Pomoc 24/7

    Obowiązki
    Praca na linii montażowej
    Piłowanie części
    Obróbka części
    Produkcja komponentów
    Montaż produków
    Zarządzanie produktami
    Sprawdzanie jakości
    Przeprowadzanie kontroli
    Przygotowanie paczek
    Etykietowanie opakowań
    Układanie produktów na paletach
    Transport materiałów
    Przenoszenie produktów o różnej wadze

    Wymagania
    Sprawność niezbędna do wykonywanie pracy fizycznej
    Umiejętność pracy zespołowej i samodzielność
    Oko do detali i jakości
    Dostępność na dłuższy okres
    Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego

    KONTAKT:
    Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
    JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

      Ogłoszenia

      PRACOWNIK PRZYCINANIA KRZEWÓW CZERWONEJ PORZECZKI (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      13,27 EU brutto/h
      data ogłoszenia02 maja 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      Order Picker w centrum dystrybucji Albert Heijn

      Cena:
      Atrakcyjne stawki
      miasto ogłoszeniaVenray

      UPRAWA BYLIN (M/K)

      Cena:
      13,41 EU brutto/h