Sortowanie skrzynek-13.73 euro brutto-od juz-bez języka!

data ogłoszenia2 maja 2022
miasto ogłoszeniaAlkmaar
Zweryfikowany użytkownik
Praca na dziale Emballage w Vomarze
Zadzwoń do Aneta Knysak

    Miejsce pracy: Holandia, Alkmaar

    WYMAGANIA:

    • mile widziane prawo jazdy kat B
    • chęć współpracy na minimum 3 miesiące

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • czyszczenie , sortowanie skrzynek po napojach, owocach, warzywach , po piwie
    • 1 zmiana zaczyna się o 6

      2 zmiana zaczyna się o 13

    OFERUJEMY:

    • pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii i z Holandii do biura
    • opiekę polskiego koordynatora
    • wypłaty tygodniowe , stawka : 11.80 euro brutto+8% dodatku wakacyjnego +8,44 dodatku ADV= 13,73 euro brutto !
    • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
    • ubezpieczenie
    • dodatki wakacyjne, zmianowe, za weekendy
    • możliwość nadgodzin

    Aplikuj już dziś !  Aplikuj przez formularz zgłoszeniowy lub wyślij swoje cv na [email protected] lub zadzwoń 48 573-104-386 ! Skontaktujemy się z Tobą od razu !

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma

    KRAZ 273

    rozliczenie podatku z Holandii

      Order picker na magazynie spozywczym-14.08 euro brutto-hala ciepła

      Praca w Vomarze ,na hali ciepłej

      Cena:
      14.08
      data ogłoszenia14 sierpnia 2022

      Produkcja pizzy-12.46 euro brutto+dodatki ! Od zaraz! Bez wiekówki!

      Praca na magazynie dostarczający produkty do sieci pizzerii New York Pizza

      miasto ogłoszeniaAmstelveen

      SZLIFIERZ (PÓŁ ROKU DOŚWIADCZENIA, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, VCA)

      Nasz klient to to firma zajmująca się dostarczaniem (produkcją) kompleksowych rozwiązań w ...

      Cena:
      14€
      miasto ogłoszeniaVenlo