Rozładunek i załadunek ciężarówek PRACA W NIEMCZECH OD ZARAZ

data ogłoszenia1 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaCapelle aan den IJssel
Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy
Zadzwoń do Klaver Team

    Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
    • stała opieka polskiego koordynatora
    • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • terminowo wypłacane wynagrodzenie
    • dobre warunki pracy, miła atmosfera
    • zapewnione zakwaterowanie
    • cotygodniowe zaliczki

    Zakres obowiązków:

    • rozładunek i załadunek ciężarówek

    Wymagania:

    • motywacja do pracy
    • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
    • odpowiedzialność, dokładność
    • dobra kondycja fizyczna

    Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
    Rozładunek - oddzwonimy do Ciebie !!!

    Kontakt:

    Iza tel. +48 731 901 913 mail: [email protected]

    Kamila tel. +48 570 901 414 mail: [email protected]

    Magda tel. +48 577 901 944 mail: [email protected]

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Stolarz – produkcja opakowań – Holandia

      Stolarz - produkcja opakowań - Holandia Praca dla poczatkującego stolarza w dziale ...

      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Operator produkcji sosy, dressingi – Holandia

      Operator produkcji sosy, dressingi - Holandia

      Operator / programista lasera CNC (Holandia)

      Operator / programista lasera CNC (Holandia) Praca polega na programowaniu i obsłudze ...

      miasto ogłoszeniaNijmegen