Reachtruck na mroźni -16.50 euro brutto-od juz !

data ogłoszenia13 grudnia 2022
miasto ogłoszeniaAlkmaar
Zweryfikowany użytkownik
Praca na magazynie Vomaru na dziale mroźni
Zadzwoń do Aneta Knysak

    Miejsce pracy: Alkmaar

    WYMAGANIA:

    holenderskie certyfikaty na reachtruck

    angielski na poziomie komunikatywnym

    mile widziane prawo jazdy

    chęć współpracy na minimum 3 miesiące

    doświadczenie minimum 3 miesiące jazdy na wózku

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego

    Wykonywanie transportu wewnątrzzakładowego wózkiem jezdniowym

    Praca na magazynie spożywczym na mroźni -20 stopni

    OFERUJEMY

    pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii i z Holandii do biura

    wypłaty tygodniowe -stawka 13.24 euro brutto + 8% dodatku wakacyjnego +8,44 dodatku ADV+ 8% dodatku za pracę w  mroźni =16.50 euro brutto !

    opiekę polskiego koordynatora

    ubezpieczenie

    zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

    dodatki zmianowe, za pracę w soboty

    dojazd do pracy

    Jeśli zainteresowała Cię ta oferta NIE CZEKAJ -APLIKUJ ! Wyślij swoje cv na [email protected] lub zadzwoń 48 573-104-386 !

    Flexcraft Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

    Oferta pracy tymczasowej

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Załadunek Veghel

      Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ...

      Cena:
      13,27€
      data ogłoszenia19 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13

      Pracownik cleanroom Eindhoven

      Klient posiada bardzo rozwinięty dział cleanroomów, który umożliwia oczyszczenie materiałów z ...

      Cena:
      16,13€
      miasto ogłoszeniaEindhoven