PRODUKCJA / SORTOWNIA WARZYW I OWOCÓW- HOLANDIA

data ogłoszenia21 grudnia 2023
miasto ogłoszeniaWaddinxveen
Cena / Stawka godzinowa:
13,27
BEDIPRACA- agencja pośrednictwa pracy (KRAZ: 30365) poszukuje pracowników do pracy przy SORTOWANIU WARZYW I OWOCÓW W HOLANDII.
Zadzwoń do Agnieszka

    OBOWIĄZKI

    • Sortowanie i pakowanie warzyw i owoców zgodnie z ustalonymi standardami
    • Kontrola jakości produktów i eliminacja wadliwych egzemplarzy
    • Przygotowywanie zamówień do wysyłki
    • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy
    • Współpraca z zespołem w celu efektywnej realizacji zadań

      WYMAGANIA

    • Motywacja do pracy i gotowość do podjęcia zróżnicowanych zadań
    • Sprawność manualna i umiejętność pracy w tempie
    • Nie wymagane doświadczenie zawodowe - zapewniamy niezbędne szkolenie
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość podstawowych zasad higieny pracy

      OFERUJEMY

    • Stawka od 13,27 euro brutto/ godzinę + dodatki
    • Zakwaterowanie w komfortowych warunkach
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Transport do miejsca pracy

      Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij swoją karierę w branży spożywczej już dzisiaj! Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy wyślij swoje CV na adres [email protected] lub zadzwoń +48780552959.

      Ogłoszenia

      PRACOWNIK TECHNICZNY- PIASKARZ (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      16,25 Euro brutto/h
      data ogłoszenia23 października 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      PRACOWNIK POLOWY W HOLANDII (M/K)

      Cena:
      15,33 EU brutto/h

      OPERATOR SUWNICY W HOLANDII (M/K)

      Cena:
      14,74 Euro brutto/h