Pracownik produkcji

data ogłoszenia14 czerwca 2024
miasto ogłoszeniaEindhoven
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
16,13€
Poszukujemy pracownika produkcji dla firmy związanej z przemysłem opakowań. Lubisz prace według ustalonych procedur? Aplikuj!
Zadzwoń do Logistic Force

    Firma odpowiada za produkcje oraz logistykę związaną z przemysłem opakowań. Klient posiada bardzo rozwinięty dział cleanroomów, który umożliwia oczyszczenie materiałów z kurzu przed ich wysyłką bądź ponownym użyciem.
    Do Twoich obowiązków będzie należeć czyszczenie i pakowanie zaawansowanych technologicznie części do maszyn/narzędzi zgodnie z ustalonymi procedurami, to cenne produkty, które nasz klient dostarcza bezpyłowo do dużej fabryki maszyn w Veldhoven.
    Pracujesz poza specjalnym środowiskiem cleanroomu, po zdobyciu niezbędnego doświadczenia oraz umiejętności będziesz wykonywać pracę bezpośrednio w cleanroomie. Lubisz prace według ustalonych procedur? Aplikuj!

    WYMAGANIA:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)
    • własne zakwaterowanie i transport do pracy
    • dokładność, zdolności manualne

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • przeprowadzania procesu czyszczenia na podstawie instrukcji
    • kontrola jakości
    • pakowanie oraz przygotowanie produktów do wysyłki
    • używanie narzędzi
    • praca przy użyciu chemicznych środków czyszczących
    • montaż produktu na podstawie zlecenia i rysunku

    OFERUJEMY:

    • stawka €16,13
    • praca na dwie zmiany (06:00-15:00/15:00-00:00)
    • osobno odkładane dodatki: wakacyjny oraz urlopowy
    • zwrot kosztów podróży
    • długotrwała współpraca
    • tygodniowy system wynagrodzeń
    • opieka koordynatorów mówiących w języku polskim

      Ogłoszenia

      PRACOWNIK PRODUKCJI ŻYWNOŚCI SAŁATKI (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      13,41 Euro brutto/h
      data ogłoszenia21 czerwca 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO- HEFTRUCK (M/K)

      Cena:
      17,94 Euro brutto/h

      ZBIÓR JABŁEK I GRUSZEK W HOLANDII (M/K)

      Cena:
      od 13,68 EU brutto/h