Pracownik produkcji

data ogłoszenia2 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaEindhoven
Cena / Stawka godzinowa:
10
Praca na produkcji stołów
Zadzwoń do Hanna Grochowska

    Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

    Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się produkcją prefabrykatów budowlanych - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

    Pracownik produkcji (produkcja stołów)

    Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia

     Opis stanowiska:

    prace stolarskie przy produkcji stołów

    cięcie i obórka powierzchni mebli

    kontrola jakości gotowych produktów

    praca na hali

     Wymagania:

    doświadczenie na podobnym stanowisku

    podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

    umiejętność samodzielnej pracy

    mile widziane doświadczenie przy obróbce drewna

    chęć pracy na stałe

     Oferujemy:

    zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach.

    stawkę 400€ netto/tydzień (wynagrodzenie po potrąceniu opłat za zakwaterowanie i ubezpieczenie)

    gwarantowane 40 h pracy tygodniowo (nadgodziny - możliwe)

    możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

    Dodatkowe informacje:

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

    Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

    CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

    REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

    Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 515233504

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Zbieracz i pakowacz w GXO Logistic

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia28 marca 2024

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie!

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie! Zapytaj o aktualne miejsca pracy!

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenray