Praca w piekarni !

data ogłoszenia13 maja 2021
miasto ogłoszeniaVelp
Zweryfikowany użytkownik
Agencja pracy Flexcraft zatrudni pracowników do piekarni !
Zadzwoń do Aneta Knysak

    Zakres obowiązków

    Produkcja - Do obowiązków pracowników należeć będzie praca przy linii produkcyjnej przy przygotowywaniu wypieków. Do wykonywania są proste czynności takie jak na przykład – wkładanie wypieczonych biszkoptów do blach, wyrównywanie kremu, posypywanie gotowych wypieków wiórkami czekolady, sprawdzanie poprawności procesu produkcji, ważenie, liczenie, kontrola jakości.

    Jeżeli pracownik wykaże się swoimi umiejętnościami może pracować na dziale gdzie przygotowywane są konkretne składniki. Na takim stanowisku należy potrafić czytać receptury i w odpowiedni sposób mieszać ze sobą poszczególne składniki w taki sposób aby otrzymać na przykład krem do ciast.

    Inpack – również praca przy taśmie w dosyć szybkim tempie polegająca na pakowaniu gotowych produktów do tekturowych pudełek, które wysyłane są do klienta.

    Wymagania :

    - doświadczenie w sprzątaniu przemysłowym

    - znajomość języka angielskiego

    - motywacji do pracy

    Oferujemy :

    - pomoc w zorganizowaniu transportu

    - pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności

    - opiekę polsiego koordynatora

    - wypłaty tygodniowe

    - ubezpieczenie

    - dodatki zmianowe, wakacyjne , za pracę w nocy

    - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (domki, hotele )

    Jeśli zainteresowała Cię ta oferta , nie czekaj -aplikuj !

    To bezpośrednio z nami podpiszesz umowę!

    Oferta pracy tymczasowej

    KRAZ 273

      Ogłoszenia

      Praca Naaldwijk

      Aluminium

      data ogłoszenia26 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaNaaldwijk

      Pracownik cateringu w firmie Albron w Holandii

      Cena:
      13.28
      miasto ogłoszeniaGeldermalsen

      Pracownik produkcji-operator maszyny

      Operator maszyny / pracownik produkcji w Tiel

      Cena:
      Od 13,65€
      miasto ogłoszeniaTiel