Praca Holandia szklarnie , sortownie

data ogłoszenia23 marca 2022
miasto ogłoszeniaPoeldijk
Cena / Stawka godzinowa:
10,48
Praca dla par , grup oraz singli . Bez doświadczenia, znajomości języka ani prawa jazdy
Zadzwoń do Natalia

    Agencja Pośrednictwa Pracy UP Recruitment ( KRAZ 13887) poszukuje osób zainteresowanych wyjazdem i pracą w Holandii.

    Zakres obowiązków:

    Hale: sortowanie, pakowanie owoców, pakowanie sałatek

    Szklarnie, kwiaty, plauzowanie chryzantem, wyrywanie, sadzenie, pakowanie kwiatów doniczkowych )

    Oferujemy:

    - praca na dłuższy okres na podstawie umowy Holenderskiej z ubezpieczeniem

    - opieka i pomoc polskojezycznych koordynatorów

    - wypłaty przelewane na konto

    - zakwaterowanie oraz transport do pracy

    - stawkę godzinową 10.48€-13.38€ brutto ( w zależności od miejsca pracy, doświadczenia, długości zatrudnienia)

    Oczekiwania:

    - sprawność fizyczna,

    - zaangażowanie w powierzone obowiązki

    - dyspozycyjność na minimum 3-6 miesięcy

    - mile widziane prawo jazdy kategorii B

    Jeśli zainteresowała cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS, oddzwonimy do ciebie lub wypełnij poniższy formularz

    Up Recruitment - Agencja Pośrednictwa Pracy | Facebook

     +48 797090581

     +48 519385802

    MEiL - [email protected]

    Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych i obecnych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie!

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie! Zapytaj o aktualne miejsca pracy!

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVenray

      Zbieracz i pakowacz w GXO Logistic

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaEindhoven