Pielęgniarka Holandia

data ogłoszenia26 maja 2021
miasto ogłoszeniaDriebergen
Zadzwoń do Jakub

    Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w holenderskich placówkach zdrowia.

    Pielęgniarka/Pielęgniarz w holenderskich placówkach zdrowia (różne lokalizacje w Holandii)

    Wysokie zarobki nawet 3500 Euro miesięcznie

    Wymagania:
    - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
    - empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta
    - wykształcenie pielęgniarskie
    - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    zapewniamy bezpłatny kurs języka niderlandzkiego - kurs odbędzie się w trybie stacjonarnym w Holandii

    kurs trwa 2 miesiące, podczas nauki języka niderlandzkiego kandydat otrzymuje bezpłatne zakwaterowanie oraz stypendium w wysokości 400 Euro miesięcznie

    kandydaci znający język mogą podjąć pracę od zaraz

    w pełni oskładkowana umowa o pracę, praca w świetnych warunkach w międzynarodowym zespole

    zapewniamy autoryzację zawodu w Holandii

    Obowiązki:
    - udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
    - ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
    - współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
    - wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;

    zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

    Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.
    osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:  [email protected]

    W temacie prosimy wpisać "Pielęgniarka Holandia"

    Prosimy o dodanie klauzuli:

      Ogłoszenia

      Pracownik produkcji w Danish Crown w Haarlem

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia29 marca 2024
      miasto ogłoszeniaHaarlem

      Zbieracz zamówień w Action w Echt

      Cena:
      13,60
      miasto ogłoszeniaWeert

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenlo