Opiekunka Seniora Holandia

data ogłoszenia11 sierpnia 2021
miasto ogłoszeniaDriebergen
Zadzwoń do Jakub

    Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, poszukuje osób do opieki nad seniorami w Holandii

    Jeśli jesteś osobą która:
    - jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym
    - ma doświadczenie w opiece nad inną osobą
    , ta praca jest właśnie dla Ciebie!

    - poszukujemy osób ze znajomością języka niderlandzkiego, angielskiego lub niemieckiego

    Opiekun Osób starszych opieka 24h na dobę- Holandia

    warunki finansowe: 1500-2000 Euro miesięcznie - holenderskie warunki zatrudnienia

    Wymagania:
    - doświadczenie w opiece

    Obowiązki:
    - opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania
    - pomoc w czynnościach samoobsługowych
    - asystentura w codziennych czynnościach życiowych
    - gotowanie

    oferujemy:
    - w pełni oskładkowaną umowę na warunkach holenderskich
    - pomoc w organizacji pobytu i wyjazdu
    - indywidualnie dobrane ofertę opieki

    osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku lub niemiecku na adres mailowy:

    [email protected]

    w temacie prosimy wpisać: Opiekun Seniora Holandia

    proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

    Prosimy o dodanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Operator wózka widłowego typu Heftruck Maarheeze

      Nasz klient to firma zajmująca się dystrybucją na cała Holandię napojów gazowanych takich jak ...

      Cena:
      16,36
      miasto ogłoszeniaMaarheeze

      Załadunek Veghel

      Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ...

      Cena:
      13,27€