Operator maszyn w fabryce dywanów

data ogłoszenia20 maja 2021
miasto ogłoszeniaGenemuiden
Cena / Stawka godzinowa:
14,88€/h brutto
Operator maszyn w fabryce dywanów, praca nawet na stałe, system zmianowy
Zadzwoń do Julia

    Agencja GSU INTER-WORK (cert. nr 10947) poszukuje dla jednego ze swoich klientów,
    osób chętnych do pracy na stanowisku:

    Pracownik produkcji w fabryce dywanów

    Miejsce pracy: Genemuiden

    Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

    Stawka: 14,88 €/h brutto

    Opis stanowiska:

    Praca w fabryce dywanów, zmianowa  (4 zmiany, istenieje rownież możliwosć przeniesienia na dział pracujący na jedną zmianę).
    W zależności od działu do obowiązków osoby zatrudnionej może należeć:

    • uzupełnianie szpul z nićmi na stojaki do tkania dywanów,
    • tufting, gdzie pracownik łączy ze sobą przędze do tkania dywanów za pomocą narzędzi do splatania,
    • backing- pracownicy zajmują się pakowaniem dywanów za pomocą specjalnej folii i umieszczają na niej  kody kreskowe. Czasami wykonuje się te czynności również maszynowo.

    Praca głównie w charakterze operatora maszyn tkających oraz wykrawających. Oferta pracy na długi okres czasu.

    Wymagania:

    • komunikatywna/dobra znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kat. B
    • dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
    • mile widziani kandydaci z własnego zakwaterowania w promieniu 50 km od Genemuiden- zwrot kosztów dojazdu
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • stawkę wynagrodzenia 14,88 € brutto / godz.- ujednolicona stawka dla każdej zmiany
    •  dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy  8,70 % dochodów brutto – naliczane od godz. podstawowych
    • nadgodziny płatne 125% stawki
    • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontraktów, odcinków wypłat, Jaaropgaafu
    • profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca)
    • opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy
    • wyposażone zakwaterowanie (odpłatne 99€/ tyg.) oraz ubezpieczenie zdrowotne (odpłatne 25,6€/ tyg.
    • wyrobienie holenderskiego numeru BSN na miejscu
    • dodatek dla kierowców 10€ netto/ tyg.
    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pakowacz w Vetipak w Oss

      Cena:
      13,44
      data ogłoszenia16 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaOss

      Pracownik cateringu w firmie Albron w Holandii

      Cena:
      13.28
      miasto ogłoszeniaGeldermalsen

      Pakowacz w NewForrest w Wijk bij Duurstede

      Cena:
      13,94
      miasto ogłoszeniaWijk bij Duurstede