Ogrodnik terenów zielonych

data ogłoszenia27 kwietnia 2024
miasto ogłoszeniaEmmeloord
Zweryfikowany użytkownik
Oferta pracy w Holandii

    Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

    Dla jednego z Naszych klientów poszukujemy doświadczonego Ogrodnika. Zapewnimy pracę w nowoczesnej i profesjonalnej firmie rodzinnej, która posiada 3 oddziały na terenie Holandii: dwa w Grou i jeden w Emmen. Firma działa zarówno na rynku prywatnym jak i biznesowym. Specjalizuje się z doradztwie, projektowaniu, a także w budowie i utrzymaniu cennych przestrzeni zewnętrznych dla różnorodnych klientów (od projektowania zielonych podwórek szkolnych po budowę ogrodów w placówkach służby zdrowia). Każdy projekt tworzony przez firmę jest unikatowy.

    Zakres obowiązków:
    - planowanie i realizacja zleceń klienta,
    - dążenie do efektywnej współpracy,
    - szczegółowa analiza zleconych projektów,
    - przygotowanie materiałów do pracy,
    - sadzenie roślin, krzewów, drzew i kwiatów,
    -konstruowanie obiektów — budowanie i instalowanie elementów krajobrazu — patio, tarasów, ścian, ogrodzeń, obiektów wodnych.

    Od kandydatów oczekujemy:
    - podobnego doświadczenia zawodowego,
    - dobrej znajomości języka angielskiego,
    - prawa jazdy kat. B,
    - posiadania certyfikatu VCA i BHV lub chęci ich uzyskania,
    - motywacji do wykonywanej pracy,
    - chęci pracy na świeżym powietrzu.

    Posiadanie odpowiedniego wykształcenia (związanego z ogrodnictwem) będzie dodatkową zaletą.

    Naszym pracownikom oferujemy:
    - jeśli ta praca okaże się idealna praca dla Ciebie, oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony,
    - zakwaterowanie w pokoju dwu lub jednoosobowym: możesz mieszkać w pokoju 2-osobowym za 88.00 EUR/tydzień lub możesz mieszkać sam (lub z partnerem, członkiem rodziny, przyjacielem itp.) w pokoju 2-osobowym za 130.00 EUR/tydzień),
    - samochód służbowy (możliwość jego używania do celów prywatnych),
    - pracę w wymiarze od 38 do 55 godzin przez 5/6 dni w tygodniu (soboty płatne 150% / niedziele 200%, pracujesz powyżej 9.5 h dziennie lub powyżej 37 h tygodniowo płatne 130%),
    - opłacany jest czas dojazdu z firmy do klientów (z wyjątkiem pierwszych 30 minut każdej podróży),
    - szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.49 Euro tygodniowo,
    - możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oferowanych przez pracodawcę,
    - dodatek wakacyjny i urlopowy,
    - przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów,
    - cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
    - legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców holenderskich,
    - organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika,
    - rozliczenia podatkowe (Jaaropgave), dzięki któremu odzyskasz nadpłacony podatek.

    Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: od 16 do 18 EUR (możliwość negocjacji stawki w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji).

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aktualnego CV w języku angielskim na adres: [email protected], w tytule e-maila proszę wpisać: Ogrodnik.

    W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod numerem:
    - +48 774410654 / +48 533 087 111 / +48 533 155 868 (Biuro Opole)
    - +48 533 966 678 (Biuro Tomaszów Lubelski)
    - +48 519 138 005 / +48 797 351 037 (Biuro Jasło)

    Zapraszamy także do złożenia aplikacji na naszej stronie internetowej - oddzwonimy jeszcze dziś: www.workcentre.com.pl/formularz/

    Lokalizacja

    Zadzwoń do workcentre

      Ogłoszenia

      Rozładunek opon

      Praca na magazynie

      Cena:
      17,02
      data ogłoszenia09 maja 2024
      miasto ogłoszeniaHellevoetsluis

      Spawacz

      Chromalloy to międzynarodowa firma z branży zaawansowanych technologii, specjalizująca się w ...

      Cena:
      €17,57 za godzinę
      data ogłoszenia08 maja 2024
      miasto ogłoszeniaTilburg

      Praca w szklarni ze storczykami

      Prosta praca przy storczykach w Holandii !! Praca cały rok w klimatyzowanych pomieszczeniach ...

      Cena:
      11,52 euro
      miasto ogłoszeniaBleiswijk