Kierowca heftrucka Eersel

data ogłoszenia17 maja 2024
miasto ogłoszeniaEersel
Cena / Stawka godzinowa:
€14,73 - €16,57
Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko operator wózka widłowego typu heftruck. Poszukujemy osoby energicznej, otwartej na codzienne wyzwania.
Zadzwoń do Logistic Force

    Firma zajmuje się dystrybucją oraz magazynowaniem towarów dla marek rowerowych, branż chemicznych oraz high-tech, a także browaru. Klient posiada 30 oddziałów na terenie Europy.

    WYMAGANIA:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niderlandzkiego
    • własne zakwaterowanie oraz transport do pracy
    • ważny certyfikat na wózek widłowy typu heftruck
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dyspozycyjność do pracy w soboty, co drugi tydzień (07:00-15:00)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • załadunek i rozładunek palet
    • sprawdzenie załadowanego towaru za pomocą skanowania
    • zbieranie zamówień
    • dbanie o zaopatrzenie dla działu pakowania

    OFERUJEMY:

    • stawka, zależnie od doświadczenia: €14,73 - €16,57 + dodatek zmianowy
    • osobno odkładane dodatki wakacyjny oraz urlopowy
    • zwrot kosztów podróży powyżej 10km
    • praca w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00/14:00-22:00)
    • tygodniowy system wynagrodzeń
    • możliwość bezpłatnego wyrobienia bądź przedłużenia ważności certyfikatów na wózki widłowe

      Ogłoszenia

      Pracownik cleanroom

      Firma odpowiada za produkcje oraz logistykę związaną z przemysłem opakowań

      Cena:
      13,45
      miasto ogłoszenia

      Załadunek/ rozładunek z EPT

      Naszym klientem jest firma odpowiadająca za pranie odzieży medycznej.

      miasto ogłoszeniaEindhoven