13,11  euro brutto segregacja skrzynek- start od zaraz!

data ogłoszenia25 listopada 2022
miasto ogłoszeniaGorinchem
Cena / Stawka godzinowa:
13,11  euro brutto
segregacja skrzynek- start od zaraz! Praca bez języka!
Zadzwoń do Marta

    Lokalizacja: Alkmaar

    Opis stanowiska:

    Praca na magazynie polegająca na segregacji pustych skrzynek po produktach spożywczych.

    Praca na zmianach dziennych z możliwością nadgodzin.

    Bez znajomości języka- najważniejsze są chęci 🙂

    Wymagania:

    - chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,

    - chęć do prac fizycznych- musisz dobrze czuć się w takich pracach i być na nie przygotowany.

    Oferujemy:

    - do stawki podstawowej 12,10 dodatek ADV w wysokości 8,44% co daje 13,11 euro brutto,

    - pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii),

    - opiekę polskiego koordynatora,

    - ubezpieczenie,

    - wypłaty tygodniowe,

    - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,

    - dodatki zmianowe, wakacyjne!

    Jeśli jesteś zainteresowany tą bądź innymi ofertami

    zadzwoń na numer +48 504 181 439 Marta

    lub wyślij swoje CV na adres [email protected] a my się z Tobą skontaktujemy!

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm!

    Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość.

    Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.
    KRAZ 273

      Ogłoszenia

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie!

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie! Zapytaj o aktualne miejsca pracy!

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVenray

      Zbieracz i pakowacz w GXO Logistic

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaEindhoven