Zbiór piwonii duża ilość godzin z bonusami

data ogłoszenia6 lipca 2021
miasto ogłoszeniaHedel
Cena / Stawka godzinowa:
10,24-13,82
Praca przy piwoniach,m duża ilość godzin + bonusy
Zadzwoń do Monika

    Opis stanowiska: praca w szklarni, przy zbiorze piwonii. Pracuje się najczęściej 5-6 razy w tygodniu. Przy dużym wzroście kwiatów istnieje możliwość nadgodzin. Zakwaterowanie w domach jednorodzinnych, na miejscu dostępny jest aneks kuchenny, kuchenka, lodówka, pralki.

    Wymagania:

    • motywacja do pracy
    • mile widziane doświadczenie

    Oferujemy:

    • legalną pracę u sprawdzonego klienta
    • atrakcyjne wynagrodzenie € 10,24/h (wypłata: co tydzień), nadgodziny i praca w sobotę płatne  €13,82/h
    • mieszkanie
    • ubezpieczenie
    • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

    Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia24 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo
      miasto ogłoszeniaHoofddorp