Szparagi – praca bez znajomości języka!

data ogłoszenia4 kwietnia 2023
miasto ogłoszeniaBreda
Cena / Stawka godzinowa:
480-500 € netto/50h
Praca w okolicach Bredy bez znajomości języka!
Zadzwoń do Viktoriia Kolibabchuk

    Ogłaszamy nabór na zbiór szparagów w Holandii (okolice Bredy)

    Opis stanowiska pracy: Praca odbywa się przy ręcznym zbiorze szparagi w gospodarstwie rolnym. Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za wszystkie prace związane z jej zbiorem.Praca w okresie od połowy kwietnia do końca czerwca

    Wymagania:Kandydat na w/w stanowisku musi posiadać dobrą kondycję fizyczną. Pracodawca zapewnia umowę holenderską na zatrudnienie sezonowe, ubezpieczenie zdrowotne oraz darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach. Pokoje 2-3 osobowe, dobry standard, wifi.

    Wynagrodzenie: 480€-550€/ tydzień netto. Jest to kwota netto - nic od tych pieniędzy nie jest już odciągane. W tym jest opłacona kwatera i ubezpieczenie zdrowotne, transport.

    Zainteresowane osoby proszę o kontakt :Tel. +48 570219111mail: [email protected]

      Ogłoszenia

      Pracownik produkcji w Caldic w Nieuwegein

      Caldic przekształcił się z tradycyjnej firmy handlowej w globalnego dostawcę rozwiązań dla ...

      Cena:
      €13,71
      data ogłoszenia17 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaAmsterdam

      Programista CNC w Wolfs Metaal B.V. w Oostrum

      Wolfs Metaal B.V. to szybko rozwijająca się firma zajmująca się obróbką metali, która ...

      Cena:
      €21.50

      Operator Giętarki CNC w Veluw Metal Creations w Nieuwkuijk

      Veluw Metal Creations (VMC) rozwinęła się w wiodącą firmę w zakresie rozwoju i produkcji ...

      Cena:
      €16,20