STOLARZ- Niemcy mile widziane prawo jazdy

data ogłoszenia2 marca 2023
miasto ogłoszeniaCapelle aan den IJssel
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy: STOLARZ- praca w Niemczech okolice Stutt
Zadzwoń do Klaver

    Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy:

    STOLARZ- praca w Niemczech okolice Stuttgart

    Zakres obowiązków:

    - wszelkie prace stolarskie w warsztacie (wykonywanie mebli, schodów, stolarki okiennej, drzwi, kuchni – wg planów);

    - montaż mebli i elementów drewnianych;

    - obsługa maszyn stolarskich

    Wymagania:

    - kwalifikacje lub doświadczenie w zawodzie stolarza meblowego / budowlanego;

    - podstawowa znajomość języka niemieckiego;

    - dyspozycyjność i zaangażowanie;

    - sumienność i odpowiedzialność

    - mile widziane prawo jazdy

    Oferujemy:

    - niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

    - możliwość pracy na stałe,

    - atrakcyjną stawkę godzinową,

    - ubezpieczenie opłaca pracodawca,

    - wsparcie przy załatwianiu formalności w Niemczech,

    - praca w południowo-zachodniej części Niemiec

    Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij sms o  treści „stolarz”:

    Dominika ️+ 48 570 901 033

    Kamila ️ + 48 570 901 414

    Daria ️ +48 577 901 944

      Ogłoszenia

      Operator / programista lasera CNC (Holandia)

      Operator / programista lasera CNC (Holandia) Praca polega na programowaniu i obsłudze ...

      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaNijmegen

      Stolarz – produkcja opakowań – Holandia

      Stolarz - produkcja opakowań - Holandia Praca dla poczatkującego stolarza w dziale ...

      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Operator produkcji sosy, dressingi – Holandia

      Operator produkcji sosy, dressingi - Holandia