Purmerend praca na stanowisku kierownik produkcji

data ogłoszenia23 lutego 2021
miasto ogłoszeniaPurmerend
Cena / Stawka godzinowa:
do negocjacji
Zadzwoń do Rekrutacja

    Purmerend praca na stanowisko kierownik produkcji Firma Pet Innovators z siedziba w Purmerend zatrudni kierownika zmiany produkcyjnej .Jestesmy firma produkujaca butelki plastikowe .Pracujemy w polskich grupach .

    Zadania:

    • Określenie , które maszyny będą obsługiwane przez jakich pracowników, na podstawie harmonogramu produkcj
    • Kontrola  jakosci  wyprodukowanych wyrobów
    • Zapewnienie  odpowiedniego przeszkolenia nowych pracowników
    • Koordynacja przerw
    • Zapewnienie, że praca jest wykonywana zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i BRC
    • Podczas przerw przejmujesz maszyny, aby mogły dalej pracować

    Co wymagamy:

    • Komunikatywny angielski lub holenderski
    • Przynajmniej 5 lat odpowiedniego doświadczenia w produkcji
    • Masz pomysl jak sprawnie zarzadzac zespolem
    • Jesteś skłonny do pracy w systemie zmianowym (obecnie 3 zmiany i prawdopodobnie 5 zmian w przyszłości)
    • Wiesz, jak połączyć swoje koordynujące funkcje z pracą w zespole.
    • Jesteś przebojowy i masz elastyczne podejście

    Zainteresowany? Wyślij swoją aplikację na adres [email protected] W celu uzyskania dodatkowych informacji najlepiej skontaktować się telefonicznie pod numerem 085-0712125

      Ogłoszenia

      Lakiernik płytek drukowanych (PCB)

      Connect Group Nederland B.V, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, jest jednym z ...

      Cena:
      €15,54 za godzinę
      data ogłoszenia08 maja 2024
      miasto ogłoszeniaVeldhoven

      Spawacz

      Chromalloy to międzynarodowa firma z branży zaawansowanych technologii, specjalizująca się w ...

      Cena:
      €17,57 za godzinę
      miasto ogłoszeniaTilburg

      Monter na linii montażowej mini koparek

      Tobroco Machines to globalna firma zajmująca się rozwojem maszyn kompaktowych marki Giant.

      Cena:
      €15,46 za godzinę
      miasto ogłoszeniaOisterwijk