Pracownik produkcji pakowacz ok. 330-400e na rękę tyg. SZYBKI START

data ogłoszenia16 października 2022
miasto ogłoszenia's-Heerenberg
Cena / Stawka godzinowa:
350
PRACOWNIK PRODUKCJI- PAKOWANIE DROBIU
Zadzwoń do Anna Sulowska

    Praca dla kobiet, mężczyzn, par bez znajomości języka angielskiego

    Stanowisko: Pracownik produkcji-pakowacz

    Opis stanowiska: Praca polega na pakowaniu mięsa drobiowego, kontroli jakości, ważeniu mięsa

    Wymagania:

    • zaangażowanie i chęci do pracy

    Oferujemy:

    • cotygodniowe wypłaty ok 330-400€ na rękę + dodatki
    • po godzinie 18:00 dodatek 30%
    • soboty płatne 150%
    • niedziele płatne 200%
    • pary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie oraz pokoju tylko dla siebie 😉
    • umowę na warunkach holenderskich
    • szkolenie (praca dla osób bez doświadczenia)
    • opiekę polskiego koordynatora
    • MEGA KOMFORTOWE zakwaterowanie (agencja ma prywatne zakwaterowania-wysoki standard)
    • ubezpieczenie
    • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii- mamy zaufanych przewoźników

    Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres [email protected] lub kontakt tel. + 48790833585 (pn. pt 9-18)

    POSIADAMY RÓWNIEŻ BARDZO DUŻO INNYCH OFERT PRACY! ZACHĘCAM DO KONTAKTU!

      Ogłoszenia

      PRACA PRZY WIESZANIU KUR (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      16,31 Euro brutto/h
      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      PRACOWNIK PRODUKCJI BRAM GARAŻOWYCH (M/K)

      Cena:
      14,17 Euro brutto/h

      Rozsada sadzonek paproci (M/K)

      Cena:
      13,27 EU brutto/h