Pracownik magazynu – dzienna zmiana Eindhoven

data ogłoszenia17 maja 2024
miasto ogłoszeniaEindhoven
Cena / Stawka godzinowa:
€14,09
Dla naszego klienta w Eindhoven poszukujemy pracownika magazynu. Jeśli jesteś pozytywny, potrafisz pracować dokładnie oraz zespołowo - aplikuj!
Zadzwoń do Logistic Force

    Firma odpowiada za produkcje oraz logistykę związaną z przemysłem opakowań, jej misją jest zapewnienie bezpiecznego i czystego przepływu cennych i delikatnych produktów, części przemysłowych oraz technicznych. Klient zajmuje się także dystrybucją opakowań, a ponadto wspiera ich ponowne wykorzystanie - wszystko, co dzieje się w firmie koncentruje się na zapewnieniu najbardziej niezawodnego rozwiązania wysyłkowego.

    WYMAGANIA:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • własne zakwaterowanie oraz transport do pracy
    • ważny certyfikat na wózek widłowy typu EPT/heftruck/reachtruck
    • doświadczenie na podobnym stanowisku

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • zbieranie zamówień za pomocą skanera
    • wewnętrzny transport towarów
    • utrzymywanie w czystości miejsca pracy
    • sprawdzanie oraz przygotowywanie zamówień do wysyłki
    • załadunek oraz rozładunek ciężarówek

    OFERUJEMY:

    • stawka €14,09
    • praca na jedną zmianę: 07:00-16:00
    • osobno odkładane dodatki wakacyjny oraz urlopowy
    • zwrot kosztów podróży powyżej 10km (0,23€ za kilometr)

      Ogłoszenia

      Pracownik cleanroom

      Firma odpowiada za produkcje oraz logistykę związaną z przemysłem opakowań

      Cena:
      13,45
      miasto ogłoszenia

      Naszym klientem jest firma odpowiadająca za pranie odzieży medycznej.

      Załadunek/ rozładunek z EPT