Pracownik fizyczny (spawanie/ czyszczenie szalunków)

data ogłoszenia11 stycznia 2021
miasto ogłoszeniaZwolle
Cena / Stawka godzinowa:
406€
poszukujemy kandydata do renowacji szalunków tunelowych
Zadzwoń do Rekrutacja

    Dla naszego klienta z okolic Zwolle poszukujemy kandydata do renowacji szalunków tunelowych
    Start pracy - 04.01.2021

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie 406.00 € netto/tydz. (za 40h na rękę, po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia)
    • Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokoje 2 osobowe z internetem )
    • Ubezpieczenie zdrowotne opłacone przez pracodawcę
    • Umowę na warunkach holenderskich
    • Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
    • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscuStart pracy - 04.01.2021 !!!

    Zakres obowiązków:

    • Drobne prace spawalnicze metodą 135, 111 ( certyfikat nie jest wymagany )
    • Szlifowanie, obróbka ubytków metalu
    • Mycie myjką ciśnieniową na hali

    Wymagania:

    • Aktualne cv w j.angielskim
    • Doświadczenie w pracach spawalniczych - metoda 135, 111
    • Doświadczenie w pracach szlifierskich ( obróbka )
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (poziom B1, warunek konieczny)
    • Prawo jazdy kat.B (warunek konieczny)
    • Zaświadczenie o zameldowaniu w Polsce (wydawane bezpłatnie w Urzędzie Miasta)
    • Własne obuwie robocze
    • Własna pościel/ koc/ poduszka oraz przybory kuchenne
    • Środki na przejazd oraz wyżywienie na ok. 2 tygodnieWork4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.
      Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
      Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
      Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

      Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883).

      Ogłoszenia

      Pracownik produkcji-operator maszyny

      Operator maszyny / pracownik produkcji w Tiel

      Cena:
      Od 13,65€
      data ogłoszenia26 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaTiel

      Pracownik cateringu w firmie Albron w Holandii

      Cena:
      13.28
      miasto ogłoszeniaGeldermalsen

      Praca Naaldwijk

      Aluminium

      miasto ogłoszeniaNaaldwijk