Pracownik produkcji-operator maszyny

data ogłoszenia6 maja 2024
miasto ogłoszeniaTiel
Cena / Stawka godzinowa:
Od 13,65€
Operator maszyny / pracownik produkcji w Tiel
Zadzwoń do Iwona Praca

    Nasz klient w miejscowości Tiel zajmuje się zarządzaniem tekstyliami. Ich produkty skladają się głownie z materiałów o certyfikowanych i zrównoważonych właściwościach. Nasz klient współpracuje głownie z szpitalami, opracowuje coraz więcej nowych produktów i usług w oparciu o swoją okrężną wizję. Łączy różne ogniwa w całym łańcuchu: od wymagań klienta po produkcję, proces czyszczenia i ponowne użycie  produktów. W ten sposób pomaga szpitalom w znacznym zmniejszeniu ich śladu ekologicznego.

     Praca na produkcji w firmie w Tiel może być dynamiczna i wymagać skrupulatności oraz odpowiedzialności za jakość wykonanej pracy. Często pracownicy są szkoleni w zakresie obsługi specjalistycznych maszyn pralniczych i przestrzegania określonych procedur, aby zapewnić efektywność i skuteczność procesów pralniczych.

    Nie jest wymagane żadne szczególne doświadczenie, ale znajomość pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem. Jako operator maszyny w Tiel, Twoje obowiązki będą związane głównie z obsługą i nadzorem nad maszynami wykorzystywanymi w działalności firmy.

    Obowiązki:

    -Uruchamianie, monitorowanie i kontrola pracy maszyn w celu wykonywania określonych operacji produkcyjnych lub usługowych.

    -Regularne czyszczenie, konserwacja i drobne naprawy maszyn, aby zapewnić ich sprawne działanie.

    -Monitorowanie procesów produkcyjnych lub usługowych w celu zapewnienia zgodności z określonymi standardami jakościowymi.

    -Wykrywanie i usuwanie ewentualnych awarii lub problemów technicznych, które mogą wystąpić podczas pracy maszyn.

    -Prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy maszyn, raportowanie awarii, przeglądów konserwacyjnych i innych istotnych informacji.

    -Zapewnienie bezpiecznej pracy zarówno dla siebie, jak i dla innych pracowników poprzez przestrzeganie przepisów i procedur bezpieczeństwa.

    Wymagania:

    - Nie jest wymagane żadne szczególne doświadczenie, ale znajomość pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

    -Elastyczność pracy

    -Znajomość języka angielskiego/holenderskiego

    -Potrafisz pracować samodzielnie i masz poczucie odpowiedzialności

    Co Ci oferujemy?

    -Stabilne zatrudnienie

    -Miłą pracę w zgranym zespole;

    -Stawkę od €13,65 w zależności od doświadczenia

    -Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji

    -Pracę na jedna zmianę od 5:00-15:00

    Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany wyślij swoje CV na adres mailowy:[email protected]

    Kontakt telefoniczny:  Sylwia 0682367119

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pracownik magazynu Nuenen

      Dla naszego klienta w Nuenen poszukujemy pracownika magazynu. Jeśli jesteś pozytywny, potrafisz ...

      Cena:
      €14,09
      data ogłoszenia07 maja 2024
      miasto ogłoszeniaNuenen

      Pracownik magazynu – dzienna zmiana Eindhoven

      Dla naszego klienta w Eindhoven poszukujemy pracownika magazynu. Jeśli jesteś pozytywny, ...

      Cena:
      €14,09
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Ładowacz śmieciarki Uden/Sint-Oedenrode

      Dla naszego klienta poszukujemy ładowacz śmieciarki. Szukamy osoby samodzielnej, która nie boi ...

      Cena:
      14,73€
      miasto ogłoszeniaUden