Pracownik/-ca produkcji wyposażenia do aut ciężarowych

data ogłoszenia21 maja 2021
miasto ogłoszeniaSchijndel
Cena / Stawka godzinowa:
12,65
Stabilna praca , stawka 12,65 eu/brutto/ godzinę. Praca zmianowa.
Zadzwoń do Anna Łyzuń

    Dla holenderskiej firmy zajmującej się produkcją wyposażenia wnętrz samochodów ciężarowych w Schijndel (NL), poszukujemy kandydatów do pracy na produkcji / praca do przyuczenia.

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy: 11.10 euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe (przez pierwsze 2 tygodnie przyuczenie, wówczas pracownik pracuje na zmianę dzienną)
    - po 2 tygodniach 11, 10 + 14% dodatek zmianowy (do każdej godziny) = 12, 65 euro brutto/godzinę +pieniądze wakacyjne i urlopowe

    • Stabilne ilości godzin (40 tygodniowo)

    • Cotygodniowe pensje

    • Praca na długi okres czasu , holenderska umowa o pracę

    • Miła atmosfera / przyjazny zakład pracy

    • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

    • Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania w Schijndel, blisko miejsca pracy, dojazd do pracy rowerem). Opłata za zakwaterowanie 98 eu/ tydzień.

    Obowiązki

    • Prace manualne / fizyczne związane z produkcją wyposażenia wnętrz do samochodów ciężarowych (produkcja wycieraczek, materacy, elementów do łóżek, elementów do wyposażenia kabin: lodówki, fotele, dywaniki samochodowe)

    • Praca odbywa się na hali produkcyjnej

    Wymagania

    • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego

    • Zdolności manualne,

    • Dyspozycyjność na podjęcie pracy długoterminowej

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do nas swojego CV, e-mail: [email protected]

    tel:(+) 48 774417606

    W CV prosimy o dołączenie poniższej klauzuli, bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.” Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie internetowej AP Grupa  (Polityka Prywatności) Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami. Ogł.: Praca tymczasowa AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Praca Naaldwijk

      Spawacz

      data ogłoszenia24 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaNaaldwijk

      Praca

      Pracownik produkcji Naaldwijk

      miasto ogłoszeniaHoofddorp