Praca przy Zbiorze Warzyw i Kwiatach + Zakwaterowanie

data ogłoszenia8 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaDe Lier
Cena / Stawka godzinowa:
10,24
Ogrodnictwo/ Praca przy Warzywach i Kwiatach
Zadzwoń do Zaneta Lee

    Posiadamy wiele ofert pracy w okolicy Rotterdam, Den Haag, Brielle, Rilland.

    Obowiązki

    - scinanie papryki, pomidorów i ogórków,

    - sadzenie roślin i pielęgnacja

    - pakowanie, sortowanie kwiatów

    - przygotowywanie zamowien do wysylki

    Wymagania

    • Znajomosc jez. Angielskiego i prawo jazdy Kat. B – mile widziane
    • Doświadczenie w pracy w ogrodnictwie - mile widziane,
    • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym (co Poniedzialek)

    Wg stawek CAO

    Dla osob zaczynajacych wspolprace 1h- 10,24 € brutto

    nadgodziny po przepracowaniu 38h - 135% platne

    nadgodziny po przepracowaniu 45h- 150% platne

    • Możliwość nadgodzin
    • Zakwaterowanie w domach badz mieszkaniach w bloku (zgodne z normami SNF)
    • Dojazdy do pracy (darmowe)

    Pisemne zgłoszenia z opisem doświadczenia opatrzone tytułem '"Praca przy Warzywach i Kwiatach"' proszę wysyłać na adres email :

    [email protected]

    Mozesz rowniez wypelnic formularz na naszej stronie:

    Szukasz pracy w Holandii?

    Kontakt:

    +31 624-928-890 /

    +31174284590

    Fix Personeelsdiensten B.V. KvK 22065411

      Ogłoszenia

      Spawacz

      Spawacz - Naaldwijk

      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaNaaldwijk

      Pracownik produkcji

      Produkcja kanapek okolice Hoofddorp

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      miasto ogłoszeniaDeurne