Praca przy Liliach

data ogłoszenia29 czerwca 2022
miasto ogłoszeniaEmmen
Cena / Stawka godzinowa:
10,48
Praca wakacyjna od juz!!
Zadzwoń do Bozena

    Weurk, z siedzibą w Emmen, specjalizuje się w rekrutacji, selekcji i wynagrodzeniach personelu i pracowników tymczasowych. Mamy wysokie kwalifikacje w dziedzinie pracowników z krajów Europy Wschodniej. Weurk istnieje na holenderskim rynku pracy od 26 lat.

    Możliwość połączenia wakacji w Holandii z zarobkiem na studia lub nowy rok szkolny! Praca odbywa się na polach kwiatowych przy pielegnacji lilii i nie jest wymagane doświadczenie, dlatego oferta kierowana jest też do uczniów i studentów. Praca wymaga precyzji i dbałości o kwiaty.

    Praca na wakacje !!!

    Od 4-07-2022 ,od 3 do 4 tygodni

    Pracownik zbioru pąków kwiatowych

    Ter Apel

    Obowiązki
    Zrywanie pąków kwiatowych

    Wymagania;
    - podstawowa znajomość języka angielskiego,
    - chęć do pracy,
    - porządne ubrania przeciwdeszczowe, środki przeciwsłoneczne.

    Oferujemy;
    - możliwość przyjazdu grupy (zapewniamy wspólne zakwaterowanie), zabierz ze sobą koleżanki :)
    - ubezpieczenie i zakwaterowanie,
    - transport do pracy na terenie Holandii,
    - opiekę polskiego koordynatora.

    Osoby spełniające kryteria i zainteresowane ofertą, proszone są o przesyłanie CV na adres [email protected] Aplikuj z dopiskiem “Lilie”.
    Nr kontaktowy +31652890586

    W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

      Ogłoszenia

      Pracownik cleanroom

      Naszym klientem jest firma odpowiadająca za pranie odzieży medycznej.

      data ogłoszenia17 maja 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Załadunek/ rozładunek z EPT

      miasto ogłoszenia

      Firma odpowiada za produkcje oraz logistykę związaną z przemysłem opakowań

      Cena:
      13,45