Praca produkcyjna dla par i nie tylko OD ZARAZ

data ogłoszenia29 kwietnia 2021
miasto ogłoszeniaVenlo
Zweryfikowany użytkownik
produkcja owoców i warzyw
Zadzwoń do Sandra Sadowska

    Praca produkcyjna owoce i warzywa

    Agencja pośrednictwa pracy Jupiter Polska posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży spożywczej, transportowej, dystrybucyjnej oraz w sektorze AGF.

    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy przy pakowaniu oraz sortowaniu owoców i warzyw.

    Oferta jest również dla par 🙂

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    -pakowanie oraz sortowanie owoców i warzyw
    -segregacja i ważenie produktów do pojemniczków
    -sticketowanie produktów
    -inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawcę

    WYMAGANIA
    -znajomość języka angielskiego
    -doświadczenie mile widziane
    -motywacja, chęci do pracy, a takze dyspozycyjnosc do pracy na dlugi czasu

    OFERUJEMY:
    -Stawkę godzinową od 10.55€ brutto
    -Zakwaterowanie (płatne max 93 euro tygodniowo, nie licząc ulgi podatkoweET)-Dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkania.
    -Bezpłatną pomoc przy wyrobieniu numeru sofii
    -Pracę w renomowanej i stabilnej firmie przez długi okres czasu
    -Wynagrodzenie w systemie tygodniowym
    -Darmowy transport do pracy ( tylko i wyłącznie służbowym autem)
    -Ubezpieczenie zdrowotne
    -Dodatki urlopowe i wakacyjne

    REKRUTACJA:
    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na e-mail [email protected] w temacie wpisując PAKOWANIE lub pod numerem +48517493205 Sandra

    W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy la potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

      Ogłoszenia

      Operator wózka widłowego typu Heftruck Maarheeze

      Nasz klient to firma zajmująca się dystrybucją na cała Holandię napojów gazowanych takich jak ...

      Cena:
      16,36
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaMaarheeze

      Pracownik logistyki Eindhoven – dzienna zmiana

      Poszukujemy pracownika logistyki; osoby dokładnej, elastycznej z pozytywnym nastawieniem.

      Cena:
      14,16€
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Załadunek Veghel

      Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ...

      Cena:
      13,27€
      miasto ogłoszeniaVeghel