Praca na kantynie -11.96 euro brutto-od zaraz

data ogłoszenia5 stycznia 2023
miasto ogłoszeniaHelmond
Zweryfikowany użytkownik
Praca na kantynie
Zadzwoń do Aneta Knysak

    Do zakładu który zajmuje się przetwórstwem mięsnym poszukujemy osób do pracy na kantynie.

    Zakres obowiązków:

    - wydawanie posiłków dla pracowników,

    - sprzątanie kantyny,

    - wycieranie stołów,

    - sprzątanie szatni.

    Wymagania:

    - chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,

    - mile widziane prawo jazdy kategorii B- ale nie jest wymagane!

    - angielski na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    - możliwość pracy w nadgodzinach oraz w weekendy, a co za tym idzie dodatki,

    - pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii)

    - opiekę polskiego koordynatora,

    - ubezpieczenie,

    - wypłaty tygodniowe,

    - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

    - dodatki zmianowe, wakacyjne!

    Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje cv na [email protected] lub zadzwon 48 573104386

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm.

    KRAZ 273

      Ogłoszenia

      Pracownik cateringu w Albron (Center Parcs) w Ouddorp

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaOuddorp

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      miasto ogłoszeniaDeurne