Pewne, stabilne zatrudnienie w magazynie. Umowa! Atrakcyjne wynagrodze

data ogłoszenia22 kwietnia 2021
miasto ogłoszeniaGorinchem
Cena / Stawka godzinowa:
11,35 Euro brutto
Pewna, legalna PRACA !!! Skorzystaj z pośrednictwa sprawdzonej od lat Agencji Pracy Dobierzemy ofertę specjalnie dla Ciebie!
Zadzwoń do Ania

    Zakres obowiązków:

    • Zbieranie zamówień.
    • Obsługa wózków typu EPT.
    • Praca na wózkach widłowych - Heftruck i Reachtruck - dla osób z uprawnieniami.
    • Utrzymanie czystości na hali.
    • Dbałość o sprawną realizację procesu zamówień

      Wymagania:

    • mile widziane prawo jazdy
    • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym lub komunikatywnym
    • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • gotowość do długoterminowego zatrudnienia

      Zapewniamy:

    • Pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,
    • Zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych. Dobre warunki mieszkaniowe - zgodne z normą SNF
    • Dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),
    • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp. ),
    • Dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO),
    • Umowa i wydruki z wypłat sporządzone w języku polskim,
    • Kontakt z polskojęzyczną księgowością,

      Zatrudnimy pracowników magazynowych z możliwością startu od zaraz, zorganizujemy Twój wyjazd !!! Zapewnimy mieszkanie, dojazd do pracy. Prześlij swoje zgłoszenie ([email protected] tel 502-089-389 - resztą my się zajmiemy. To pewne, legalne zatrudnienie !!!   Oferta pracy tymczasowej minimum 3-6 miesięcy Nasz nr cert 273

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13
      miasto ogłoszeniaVeghel