Order picking w mroźni l Nieuwegein l Duzo godzin

data ogłoszenia14 marca 2022
miasto ogłoszeniaNieuwegein
Nie straszna Ci praca w mroźni? Nie znasz języka, nie posiadasz prawa jazdy? Nie szkodzi, Aplikuj!
Zadzwoń do Daria Grzywna

    Agencja PRAN nr cert.1223.

    Gorąca oferta dla zimnolubnych!
    Nie znasz języka, nie masz prawka? Bez problemu!

    Praca w magazynie z mrożonkami, zlokalizowanym w Nieuwegein.

    Obowiązki:
    -zbieranie zamówień na mrożone produkty spożywcze na podstawie listy
    -układanie zamówień na wózku
    -uzupełnianie stanów magazynowych
    -przygotowanie do wysyłki

    Oferujemy:
    -wynagrodzenie 12,58€/h brutto
    -możliwość pracy w weekendy
    -możliwość pracy w nadgodzinach
    -dodatki zmianowe
    -odzież ochronną
    -odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

    Liczymy na Ciebie jeśli:
    -masz doświadczenie w zbieraniu zamówień
    -masz gorącą krew- nie straszna Ci mroźnia
    -pracę na dłuższy czas.

    Podoba Ci się oferta? Aplikuj z dopiskiem MROŹNIA na adres: [email protected]

    Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO"

      Ogłoszenia

      Malarz szpachlarz Holandia

      data ogłoszenia16 maja 2024
      miasto ogłoszeniaDriebergen

      Dekarz Holandia

      Kafelkarz Płytkarz Glazurnik Holandia