Operator wózka widłowego bocznego – 14,34 euro brutto- Alkmaar

data ogłoszenia13 grudnia 2022
miasto ogłoszeniaGorinchem
Cena / Stawka godzinowa:
14,34 euro brutto
Operator wózka widłowego bocznego - Alkmaar
Zadzwoń do Renata

    Praca na magazynie sieci sklepów spożywczych VOMAR.

    Lokalizacja zakładu znajduje się w Alkmaar.

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie transportu wewnątrz zakładowego wózkiem widłowym,
    • wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka,
    • prace magazynowe.

    Wymagania:

    • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
    • znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego,
    • terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy,
    • mile widziane prawo jazdy kat. B,
    • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej!
    • certyfikaty na wózek boczny- aktualne,
    • doświadczenie na tym stanowisku minimum 6 miesięcy.

    Nasza oferta:

    • stawka podstawowa wynosi 13,23 euro brutto do stawki jest dodatek 8,44 % ADV obowiązkowo do każdej godziny dzięki temu stawka wynosi 14,34 euro brutto,
    • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
    • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
    • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
    • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
    • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
    • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

    W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem

    +48  504 181 439 Renata

    bądź wysłanie aplikacji/pytania na adres [email protected]

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

    KRAZ 273

      Ogłoszenia

      Kafelkarz Płytkarz Glazurnik Holandia

      data ogłoszenia17 października 2024
      miasto ogłoszeniaDriebergen

      Malarz szpachlarz Holandia

      Dekarz Holandia