Operator techniczny PostNL | Praca Holandia Amsterdam Rotterdam Zwolle

data ogłoszenia8 sierpnia 2024
miasto ogłoszeniaAmsterdam
Cena / Stawka godzinowa:
15.84 euro
Od przygotowania procesu sortowania, wdrażania operatorów, wprowadzania poczty do podajnika, po korzystanie z ekranu do zarządzania maszyną.
Zadzwoń do Izabela

    Wynagrodzenie

    stawka godzinowa 15.84 euro (14.62 euro +8.33 dodatek wakacyjny)

    Akceptowane języki

    Angielski

    Branża

    Logistyka

    Miejsce pracy

    Amsterdam, Rotterdam, Zwolle (do wyboru), Holandia

    Rodzaj zatrudnienia

    Umowa o pracę na czas określony

    O ofercie

    PostNL buduje przyszłość dostaw do i z krajów Beneluksu. Dążąc do uzyskania statusu najbardziej korzystnej usługi dostawczej, firma oferuje proste, inteligentne i zrównoważone rozwiązania logistyczne, zawsze i wszędzie.

    Jako operator techniczny jesteś odpowiedzialny za zapewnienie prawidłowego działania maszyn. Od przygotowania procesu sortowania, wdrażania operatorów, wprowadzania poczty do podajnika, po korzystanie z ekranu do zarządzania maszyną. Jeśli wystąpi usterka, Twoim zadaniem jest jak najszybsze jej naprawienie. Będziesz pracować w elastycznym systemie 4-zmianowym. Na początku pracy zostaniesz przeszkolony przez trenera, aby prawidłowo wykonywać swoją pracę. Dodatek zmianowy 20% obowiązuje w godzinach 06:00 - 08:00 i 18:00 - 22:00. Dodatek zmianowy 40% obowiązuje w godzinach 22:00 - 06:00. Pierwszego dnia pracy przejdziesz jednodniowe, płatne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa. Po tym szkoleniu rozpoczniesz pracę i otrzymasz wszelką potrzebną pomoc od swoich kolegów. Firma zawsze zapewnia wsparcie i możliwość rozwoju.

    Benefity

    Płatności tygodniowe

    Gwarantowane godziny pracy

    Zorganizowane zakwaterowanie

    Transport do/z pracy

    Ubezpieczenie zdrowotne

    Program lojalnościowy

    Rekrutacja online

    Aplikacja MyOTTO

    Pomoc 24/7

    Obowiązki

    Obsługa maszyn

    Konserwacja maszyn

    Naprawa usterek

    Uruchamianie maszyn

    Sprawdzanie jakości

    Wymagania

    Wykształcenie techniczne

    Dobra kondycja fizyczna i siła

    Odpowiedzialność i dokładność

    Gotowość do pracy zmianowej

    Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategorii B)

    Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

    Dołącz do zespołu jako operator techniczny!

    KONTAKT:

    Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

    TELEFON NUMER +31 886 886 031

      Ogłoszenia

      Malarz szpachlarz Holandia

      data ogłoszenia17 października 2024
      miasto ogłoszeniaDriebergen

      Kafelkarz Płytkarz Glazurnik Holandia

      Dekarz Holandia