Operator maszyn CNC

data ogłoszenia1 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaNijkerk
Cena / Stawka godzinowa:
500-550 euro/40h
Dla swoich holenderskich klientów poszukujemy operatorów maszyn CNC. Dysponujemy wolnymi wakatami na stanowiskach: programista frezarki CNC, programista tokarki
Zadzwoń do Covebo

    Opis stanowiska:

    • Praca jako programista i/lub operator maszyn CNC (frezarki/tokarki/lasery/prasy krawędziowe).
    • Obsługa maszyn CNC.
    • Wprowadzanie korekt do programów/programowanie maszyn CNC.
    • Praca w oparciu o rysunek techniczny.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze jednej z wymienionych maszyn CNC.
    • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz i na dłuższy okres czasu.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym.
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
    • Stawka: 500-550 euro netto/ 40 h kwota podana po wszystkich odtrąceniach. Stawka uzależniona od doświadczenia kandydata.
    • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
    • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
    • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
    • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
    • Opiekę polskich koordynatorów.
    • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
    • 100 euro netto za polecenie znajomego posiadającego doświadczenie na podobnym stanowisku, który przepracuje dla nas 160 h i kolejne 100 euro gdy przepracuje 400 h.

    Nr wpisu do rejestru agencji tymczasowych KRAZ 1145

      Ogłoszenia

      Inżynier ds. usług systemowych Data Centre w Supermicro®

      Supermicro jest jednym z największych dostawców zaawansowanych rozwiązań serwerowych, pamięci ...

      Cena:
      €16,00 za godzinę
      data ogłoszenia23 kwietnia 2024
      miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch

      Mechanik

      Waaijenberg Mobiliteit to niderlandzka firma znana z produkcji innowacyjnych pojazdów elektrycznych.

      miasto ogłoszenia's-Gravenhage

      Spawacz (MIG-MAG/TIG)

      Veluw Metal Creations (VMC) rozwinęła się w wiodącą firmę w zakresie rozwoju i produkcji ...

      Cena:
      €16,20 za godzinę
      miasto ogłoszeniaNieuwkuijk