MONTER SPAWACZ MIG MAG/ TIG. HOLANDIA, Akersloot/ Amsterdam

data ogłoszenia4 maja 2023
miasto ogłoszeniaAmsterdam
Cena / Stawka godzinowa:
do€760/tyg.
Zadzwoń do Adam

    Dla naszego klienta w Akersloot 1921 w rejonie Amsterdamu, poszukujemy pracowników na stanowisko:
    MONTER SPAWACZ MIG MAG/ TIG

    Posiadasz doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych? Czy wiesz, jak czytać rysunek techniczny? Czy jesteś w stanie spawać i posiadasz certyfikaty MIG / MAG / TIG?
    Zapraszamy do kontaktu z nami. Oferujemy stabilną, długoterminowa praca w pełnym wymiarze godzin od 40 do 50 godzin.

    Twoje obowiązki/opis firmy:

    Jesteś odpowiedzialny za montaż elementów stalowych w oparciu o rysunek techniczny i spawanie stali
    Praca w godzinach 7:00 – 16:00 z dużą ilością nadgodzin
    Pracodawca to mała rodzinna firma w branży metalurgicznej, zajmująca się montażem różnego rodzaju konstrukcji stalowych,
    od mniejszych (schody, balustrady itp.) po większe typu konstrukcje nośne hal.

    Czego oczekujemy?

    Doświadczenia w montażu konstrukcji wielkogabarytowych w oparciu o rysunek techniczny
    Dświadczenia w spawaniu stali czarnej
    Posiadania ważnych certyfikatych spawalniczych MIG MAG (131, 135, 136, 138), 111 (elektroda) mile widziane również 141 (TIG)
    Komunikatywnej znajomości angielskiego lub niderlandzkeigo na poziomie A2/B1
    Gotowości do pracy w godzinach nadliczbowych
    Posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego samochu będzie dodatkowym atutem

    Co oferujemy?

    € 2250,00 do € 3300,00 netto miesięcznie (520 € – 760 € netto tygodniowo), w zależności od umiejętności i doświadczenia
    Wypłatę wynagrodzenia co tydzień
    Stałą pracę, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
    20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
    Pokój jednoosobowy z szybkim internetem w domu rodzinnym
    Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży do (z) pracy
    Rekompensatę kosztów podróży z zagranicy
    Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym
    Opieke polskiego koordynatora

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
    z dopiskiem "Monter - spawacz" na adres e-mail: [email protected]

    Informacje dodatkowe:

    Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
    Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

    Marvel Personal Consulting
    BIURO PRACY OD 2001 ROKU!
    www.marvelpc.pl
    ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino
    nr. Certyfikatu KRAZ 401
    nr. KvK: 57872198
    tel. +48 604 406 633
    czynna pon-pt 8:00-16:00
    Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Operator wózka widłowego typu Heftruck Maarheeze

      Nasz klient to firma zajmująca się dystrybucją na cała Holandię napojów gazowanych takich jak ...

      Cena:
      16,36
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaMaarheeze

      Załadunek Veghel

      Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ...

      Cena:
      13,27€
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13