Kierowca w Heemskerk w Rijnsburgu

data ogłoszenia3 maja 2024
miasto ogłoszeniaRijnsburg
Cena / Stawka godzinowa:
2424€ - 3072€
Zadzwoń do OTTO

    Wynagrodzenie

    Akceptowane języki
    Niderlandzki, angielski

    Branża
    Logistyka

    Rodzaj zatrudnienia
    Umowa o pracę na czas określony

    O ofercie
    Heemskerk Fresh & Easy produkuje zdrowe, świeże i proste zestawy żywności, takie jak sałatki do posiłków lub pudełka z owocami. Codziennie świeże surowce są przetwarzane na smaczne produkty. Są one dostarczane do krajowych i międzynarodowych supermarketów i sieci.

    Jako kierowca będziesz jeździć ciężarówkami do centrów dystrybucyjnych w Holandii, Niemczech i Belgii. Na ustalonej trasie będziesz jeździł do klientów, aby dostarczać im świeże produkty. Podczas jazdy powrotnej do magazynu Heemskerk, co jakiś czas będziesz musiał zatrzymać się u plantatorów, aby załadować surowce.

    Będziesz pracować na zmiany dzienne, wieczorne i nocne. Po każdej zmianie będziesz wracać do magazynu w Rijnsburgu, co oznacza, że każdego dnia będziesz spać w domu.

    Rozwój osobisty jest kluczowy, w związku z czym oferowana jest cyfrowa platforma e-learningowa. Jeśli masz zaległe koszty szkolenia, istnieje możliwość, że Heemskerk je przejmie. Oferowane są też różne benefity: plan rowerowy, darmowy padel i możliwość dodatkowego urlopu bezpłatnego.

    Benefity
    Płatności na czas
    Płatności tygodniowe
    Gwarantowane godziny pracy
    Zorganizowane zakwaterowanie
    Transport do/z pracy
    Ubezpieczenie zdrowotne
    Program lojalnościowy
    Rekrutacja online
    Aplikacja MyOTTO
    Pomoc 24/7

    Obowiązki
    Prowadzenie ciężarówki
    Dostawy do klientów
    Ładowanie surowców

    Wymagania
    Minimum średnie wykształcenie (MBO+)
    Posiadanie aktualnego prawa jazdy kategorii CE
    Odpowiednia liczba godzin szkoleniowych dotyczących kodu 95 lub chęć ich uzyskania
    Dostępność na dłuższy okres
    Znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego

    KONTAKT:
    Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
    JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

      data ogłoszenia03 maja 2024

      Pracownik cateringu w firmie Albron w Holandii

      miasto ogłoszeniaGeldermalsen

      Pracownik logistyki FLEX w Venray

      miasto ogłoszeniaOostrum