Den Bosch praca dla par 11.87e -14.24e

data ogłoszenia8 sierpnia 2023
miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch
Cena / Stawka godzinowa:
11.87€
Pracę w systemie dwuzmianowym (06:00-15:00 / 15:00-24:00). Stałe godziny pracy,Brak ograniczeń wiekowych, pary mile widziane.
Zadzwoń do Mateusz

    Dołącz do nas w roli Pracownika Magazynowego ds. Sprzętu Ogrodowego w Den Bosch!

    Jesteśmy firmą Logistic Force - agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w rekrutacji wysoko wykwalifikowanych pracowników. Współpracujemy z renomowanym klientem w Den Bosch, poszukującym wsparcia w dziale magazynowym, gdzie przetwarzamy i dostarczamy wysokiej jakości sprzęt ogrodowy. Jeśli jesteś osobą dynamiczną, energiczną i gotową podjąć nowe wyzwania, zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu!

    Twoje zadania obejmą:

    Zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki.

    Przyjmowanie nowego towaru i skrupulatne wprowadzanie artykułów do systemu.

    Współpraca z innymi członkami zespołu w celu utrzymania sprawności operacyjnej magazynu.

    Oczekujemy:

    Biegłej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację.

    Posiadania własnego zakwaterowania oraz środka transportu, aby zapewnić niezależność i punktualność.

    Pozytywnego podejścia, chęci do pracy oraz zdolności motywacyjnych.

    Co oferujemy:

    Pracę w systemie dwuzmianowym, aby dostosować się do Twoich preferencji (06:00-15:00 / 15:00-24:00).

    Stałe godziny pracy, umożliwiające lepsze planowanie codziennych aktywności.

    Wypłaty co tydzień, z atrakcyjną stawką godzinową 11.87€ oraz dodatkami (18:00-24:00 - 14.24€).

    Elastyczne godziny urlopowe i wakacyjne, aby zapewnić Ci zasłużony odpoczynek.

    Możliwość otrzymania bezpośredniego kontraktu u naszego klienta, na stałe związując się z dynamiczną branżą logistyczną.

    Brak ograniczeń wiekowych - wszyscy chętni są mile widziani!

    Ta oferta jest również dostępna dla par, które chcą podjąć pracę razem i wzajemnie się wspierać.

    Jeśli jesteś gotowy/przygotowana na nowe wyzwania w dynamicznym środowisku magazynowym i spełniasz nasze oczekiwania, czekamy na Twój udział w procesie rekrutacyjnym. Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę razem z nami!

    Aby aplikować, prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim na adres e-mail z dopiskiem
    „Order Picker Sprzętu Ogrodowego Den Bosch”

    [email protected]

    Lub zadzwoń na:

    +31 6 47185720

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyki FLEX w Venray

      data ogłoszenia03 maja 2024
      miasto ogłoszeniaOostrum

      Kierowca w Heemskerk w Rijnsburgu

      Cena:
      2424€ - 3072€
      miasto ogłoszeniaRijnsburg

      Pracownik cateringu w firmie Albron w Holandii

      miasto ogłoszeniaGeldermalsen