12,53  euro brutto praca przy pakowaniu wędlin OD ZARAZ!

data ogłoszenia2 stycznia 2023
miasto ogłoszeniaGorinchem
Cena / Stawka godzinowa:
12,53  euro brutto
praca przy pakowaniu wędlin OD ZARAZ!
Zadzwoń do Kasia

    Lokalizacja: Alkmaar

    Opis stanowiska:

    - praca przy taśmie związana z pakowaniem wędlin i wyrobów mięsnych,
    - maszynowe krojenie wędlin,
    - prace na ekspedycji.

    Wymagania:

    - chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,

    Oferujemy:

    - pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii),

    - opiekę polskiego koordynatora,

    - ubezpieczenie,

    - wypłaty tygodniowe,

    - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,

    - dodatki zmianowe, wakacyjne!

    Jeśli jesteś zainteresowany tą bądź innymi ofertami

    zadzwoń na numer +48 504 181 439 Kasia

    lub wyślij swoje CV na adres [email protected] a my się z Tobą skontaktujemy!

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm!

    Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość.

    Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

    KRAZ 273

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Stolarz – produkcja opakowań – Holandia

      Stolarz - produkcja opakowań - Holandia Praca dla poczatkującego stolarza w dziale ...

      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Operator produkcji sosy, dressingi – Holandia

      Operator produkcji sosy, dressingi - Holandia

      Operator / programista lasera CNC (Holandia)

      Operator / programista lasera CNC (Holandia) Praca polega na programowaniu i obsłudze ...

      miasto ogłoszeniaNijmegen