Zbiory warzyw/owoców/kwiatów Holandia, duże przyjęcia

data ogłoszenia15 września 2021
miasto ogłoszeniaBarendrecht
Cena / Stawka godzinowa:
€10,24/h
Praca przy zbiorach, również dla par i grup.
Zadzwoń do Debora

    Opis stanowiska:praca przy zbiorach. Aktualnie poszukujemy pracowników do zbioru i ścinki:

    -warzyw (np. pomidory, papryka, szparagi, ogórki)

    -kwiatów (np. róże, piwonie)

    -owoców (np. maliny, truskawki)

    Wymagania:

    • chęć i motywacje do pracy
    • mile widziana komunikatywna znajomość angielskiego

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie brutto od €10,24/h
    • w pełni wyposażone zakwaterowanie, z darmowym wifi
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
    • opiekę koordynatora

    Praca, w różnych miejscowościach, jeżeli jesteś zainteresowany ZAREJESTRUJ SIĘ lub ZADZOWŃ

    Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

      Ogłoszenia

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      miasto ogłoszeniaDeurne

      Pracownik cateringu w Albron (Center Parcs) w Ouddorp

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaOuddorp