Tiel: Pracownik magazynu

data ogłoszenia20 kwietnia 2021
miasto ogłoszeniaTiel
praca ze skanerem głosowe zbieranie zamówień rozładunek kontenerów
Zadzwoń doOTTO Work Force

    Znasz angielski lub niderlandzki? Możesz zarobić nawet 1900 EURO w miesiąc i nawet weekendy masz wolne! Sprawdź szczegóły, bo warto!

    Miejsce pracy: Tiel, Holandia

    Twoje zadania:

    • praca ze skanerem
    • głosowe zbieranie zamówień
    • rozładunek kontenerów

    Wymagania:

    • Dobra znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dobra kondycja fizyczna

    Zapewniamy:

    • Zarobki od 1520 do 1900 EURO + dodatki 30-100% stawki podstawowej
    • Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany 6:00-15:00 / 15:00-00:00
    • Zorganizowane zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy (lub zwrot kosztów dojazdu)
    • Dostęp do wyposażonej stołówki
    • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
    • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
    • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!
    • Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
    • Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center

    Chcesz poznać więcej szczegółów? Masz jakieś pytania? Śmiało, zgłoś się do nas!

    Tilburg
    tel.: +31 204701513    |    mail: [email protected]

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

      Ogłoszenia

      data ogłoszenia08 maja 2021
      miasto ogłoszeniaRijswijk

      Praca produkcyjna przy owocach dla par i nie tylko

      rodukcja owoców i warzyw dla par i nie tylko

      miasto ogłoszeniaVenlo