stolarz budowlany

data ogłoszenia14 kwietnia 2021
miasto ogłoszeniaGroesbeek
Cena / Stawka godzinowa:
500€-540€ netto tydz
Haldu Groep jest firmą, która zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z branży motoryzacyjnej, budowlanej i inżynieryjnej
Zadzwoń doIwona

    Obowiązki: - Montowanie okien, drzwi, - Montaż konstrukcji drewnianych, - Tworzenie drenianych schodów, - Inne prace cieślarskie. Wymagania: - Posiadasz doświadczenie jako stolarz budowlany, - Posiadasz prawo jazdy oraz samochód, - Posiadasz dyplom VCA lub jesteś przygotowany by go zdobyc, - Komunikatywny język angielski lub niemiecki, - Referencje. Oferujemy: - 40h pracy tygodniowo, - Długotrwałe projekty, - Wynagrodzenie 500€ - 540€ netto tygodniowo, - Darmowe zakwaterowanie, - Narzędzia elektryczne. Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje aktualne CV na adres: [email protected] Jesteśmy również dostępni pod numerem +31 (0)24 397 7536.

      Ogłoszenia

      Selekcja oraz zbiór tulipanów

      Dla naszego klienta w Heemskerk/t'Veld (Holandia) poszukujemy doświadczonych osób do pracy przy ...

      Cena:
      10,71euro brutto/h
      data ogłoszenia29 marca 2021
      miasto ogłoszeniaHeerhugowaard

      Orderpicker w Ridderkerk

      Prace magazynowe w godzinach 15:00-00:00

      Cena:
      10,25€
      data ogłoszenia19 kwietnia 2021
      miasto ogłoszeniaAnkeveen

      Pracownik szklarni – uprawa gerber, De Lier

      Praca w miłej atmosferze, w pełnym wymiarze godzin.

      Cena:
      10,24
      data ogłoszenia20 kwietnia 2021
      miasto ogłoszeniaDe Lier